Корзина
УкраинаДонецкая областьМариупольКазанцева 5287517
+380676443208
+380
67
644-32-08
+380
66
330-49-45
+380
96
038-75-38
Интернет магазин "Мебель и матрасы по Украине"
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • 1
  • 2
  • 3

Фабрика Nowy Styl

Про виробника

NS Nowy Styl – торговельна марка, під якою компанія «Новий Стиль» успішно виробляє і реалізує свою продукцію. З моменту заснування компанії у 1997 році ми продовжуємо активно розвивати та вдосконалювати усі напрямки нашого бізнесу. На сьогоднішній день компанія «Новий Стиль» – лідер у виробництві офісних крісел і стільців в СНД і Східній Європі. Меблі під торговельною маркою Nowy Styl обирають споживачі у 20 країнах світу. Завдяки зусиллям 2500 співробітників, що працюють на виробництві загальною площею 100 000 кв. м, компанія випускає більше 4 000 000 крісел і стільців щорічно.

Нам довіряють мільйони людей, які використовують крісла та стільці NS Nowy Styl щодня. Мільярди годин на рік наші меблі дарують комфорт величезній кількості людей вдома і на роботі, в кафе и ресторанах, конференц-залах та розважальних центрах. Це мотивує і змушує нас йти вперед, прагнучи завжди бути краще.

Завдяки багаторічному досвіду і невичерпному прагненню до створення нових рішень, що надихають, ми можемо запропонувати нашим клієнтам великий вибір продукції на будь-який смак і гаманець. За допомогою крісел, стільців і меблів під торговельною маркою NS Nowy Styl ви зможете легко організувати будь-який простір, зробити інтер'єр яскравим і виразним.

Ми піклуємося навіть про дрібні деталі, які можуть вплинути на комфорт і ергономіку наших меблів. Так, вже на стадії проектування, дизайнери та конструктори роблять усе можливе для того, щоб новий продукт вдало поєднував оригінальний дизайн та функціональність. А наявність сучасного обладнання та висококваліфікованих співробітників на виробництві дозволяє нам підтримувати стабільно високу якість продукції.

Усвідомлення того, що ми можемо розділити з нашими споживачами найважливіші та найцікавіші моменти їх життя: роботу, навчання, розваги, відпочинок – наше найголовніше досягнення та найцінніша нагорода.

1 2
1 2

Про продукцію

Відповідальність виробника

Наша місія – дарувати людям комфорт. Ми вважаємо, що меблі повинні бути якісними, ергономічними та безпечними. Всі ці поняття об'єднує наш слоган: «Правильні меблі».

Великий вибір і різноманітність «Правильних меблів» від компанії «Новий Стиль» дозволяє обладнати будь-яке приміщення: від сучасного офісу до затишної домашньої кухні. Наша пропозиція включає широкий спектр продуктів та послуг, доступних в 20 країнах світу.

Завдяки використанню інноваційних технологій ми можемо запропонувати нашим клієнтам нестандартні рішення, що відповідатимуть саме їх потребам.

Ми відповідально підходимо до кожного етапу виробництва, суворо дотримуючись вимог сучасних стандартів якості продукції. Готові вироби повністю відповідають встановленим показникам довговічності, негорючості та нетоксичності. Безпека наших меблів підтверджена висновками незалежних експертиз. Ми постійно працюємо над вдосконаленням виробничих процесів і впроваджуємо нові технології. Гнучка стратегія розвитку компанії дозволяє нам легко адаптувати стандартний асортимент продукції до індивідуальних потреб різних клієнтів.

Для фахівців компанії «Новий Стиль» «відповідальність за якість продукції» – не просто гучна фраза, а сукупність принципів, якими вся наша команда керується у повсякденній роботі:

• ми обираємо надійних постачальників, які поважають концепцію CSR;
• ми пропагуємо ідею «здорового робочого простору», випускаючи ергономічні крісла та меблі;
• ми виробляємо продукцію тільки із сертифікованих матеріалів;
• ми використовуємо сучасні технології вторинної переробки сировини, піклуючись про екологічність виробництва.

Безпека продукції

Компанія «Новий Стиль» суворо дотримується вимог ГОСТ-ів та встановлених стандартів безпеки для крісел, стільців і меблів. Перш ніж новий продукт буде запущений у виробництво, він проходить суворе тестування у власній лабораторії компанії. Безпека продукції підтверджується за допомогою незалежних експертиз. Щоб гарантувати комфортне та безпечне використання, кожний готовий виріб забезпечується інструкцією з експлуатації та монтажу.

Якість продукції

Ми здійснюємо багатоступеневий контроль якості продукції та послуг, а також постійно вивчаємо відгуки клієнтів. Ми формуємо наш асортимент, враховуючи побажання споживачів, а також використовуючи нові технологічні рішення та наукові розробки. Це дозволяє гарантувати високу якість і безпеку продукції, що максимально задовольнятиме потреби наших клієнтів